MEBLE BIUROWE i NA WYMIAR

MEBLE BIUROWE i NA WYMIAR

Najlepszym sposobem na to, aby dopasować meble do danej przestrzeni, jest ich stworzenie na wymiar. Dzięki temu, mamy pewność, że takie meble w idealny sposób będą pasowały do naszego pomieszczenia. Będą się mogły z nim odpowiednio komponować, z czego każdy będzie zadowolony. Jeśli zdecydujemy się na meble biurowe na wymiar, będziemy mogli liczyć na ich wykonanie z bardzo dobrej jakości materiałów. Takie meble będą bardzo solidne i dawały będą możliwość korzystania z nich przez bardzo długi czas. Dlatego też, zdecydowanie warto takie właśnie meble zamawiać. Jest to dobra inwestycja, z której będziemy mogli się cieszyć przez długie lata bez żadnych problemów. Ważne jest jedynie to, aby dokonać dobrego pomiaru przestrzeni, w której chcemy takie meble umieścić. Dzięki temu, na pewno wszystko odbędzie się w odpowiednio dobry sposób i meble będą pasowały do naszego pomieszczenia bez żadnych najmniejszych problemów.

Jesteśmy prucentem mebli na zamówienie (na wymiar). Produkujemy meble z przesłanych projektów, a także wykonujemy własne wizualizacje na podstawie ustaleń z klientem.
Po otrzymaniu niezbędnych informacji wykonujemy wstępną darmową niezobowiązującą wycenę. Po zaakceptowaniu wstępnej wyceny, staramy się dojechać na własny pomiar (zależne od lokalizacji).

Jako producent mebli wykonujemy meble na wymiar, które możemy podzielić na następujące kategorie:
MEBLE KUCHENNE - Kuchnia to ważne miejsce w naszych domach. Jest elementem wystroju mieszkania szczególnie, gdy łączymy ją z salonem. Jako producent mebli kuchennych wiemy, że każda kuchnia na wymiar, to idealne rozwiązanie dopasowane do waszego wnętrza.

MEBLE POKOJOWE - wchodząc do mieszkania powinniśmy  zrobić dobre wrażenie na naszych gościach. Przedpokój - musi łączyć w sobie funkcjonalność i ciekawy wygląd dopasowany do reszty mieszkania. Meble do salonu to meble, które charakteryzują się wyjątkowym stylem i funkcjonalnościa.

MEBLE ŁAZIENKOWE - W każdej łazience powinniśmy czuć się miło i przytulnie. Odpowiednie meble łazienkowe uczynią naszą przestrzeń praktyczną i dadzą nam miejsce do relaksu.

SZAFY, SZAFY PRZESUWNE I ZABUDOWY - Wnętrze szafy powinno być zaprojektowane w sposób, wykorzystujący maksymalnie każdy centymetr przestrzeni, a jednocześnie dać mam łatwy i przejrzysty dostęp do wszystkich przedmiotów i ubrań, które się w niej znajdą

KAŻDE ZAMÓWIENIE TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE

Tworzymy tanie meble z frontami:
- z płyty wiórowej laminowanej,
- z płyty wiórowej laminowanej, w połusku,
- z płyty MDF,
- z płyty MDF w lakierze połysk i mat,
- z płyty meblowej UV
- z drewna,

- z płyty trójwymiarowej,
- z płyty wodoodpornej.

 

WSZYSTKIE MEBLE KUCHENNE I MEBLE NA WYMIAR PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE

MEBLE NA ZAMÓWIENIE - ZALICZKA 20% wartości zamówienia

 

Brak produktów w kategorii.