WAŻNE INFORMACJE

WAŻNE INFORMACJE

Decydując się na zakup mebli kuchennych na wymiar, warto pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Przede wszystkim, zanim złożymy takie zamówienie, należy dokładnie zmierzyć całą kuchnię, aby widzieć dokładnie jakie meble kuchenne będą tam pasowały. Dzięki temu, że pomiar zostanie wykonany w dokładny sposób, meble które zostaną zamówione będą do takiej przestrzeni w odpowiedni sposób pasowały, bez żadnych problemów. Poza tym, warto również dokładnie przemyśleć wybór materiału, z którego takie meble zostaną wykonane.Dlatego też, z takich mebli będziemy mogli korzystać przez bardzo długi czas bez żadnych problemów. Jak najbardziej będzie można z takiego faktu na pewno uzyskać wysokie zadowolenie. Tak naprawdę w taki właśnie sposób należy podchodzić do wszystkich mebli na wymiar, na jakie się decydujemy. Najważniejsze jest dokonanie odpowiedniego pomiaru przestrzeni, którą chcemy wyposażyć takimi meblami. Warto więc o tym pamiętać.

Jesteśmy prucentem mebli na zamówienie (na wymiar). Produkujemy meble z przesłanych projektów, a także wykonujemy własne wizualizacje na podstawie ustaleń z klientem.
Po otrzymaniu niezbędnych informacji wykonujemy wstępną darmową niezobowiązującą wycenę. Po zaakceptowaniu wstępnej wyceny, staramy się dojechać na własny pomiar (zależne od lokalizacji).

Jako producent mebli wykonujemy meble na wymiar, które możemy podzielić na następujące kategorie:
MEBLE KUCHENNE - Kuchnia to ważne miejsce w naszych domach. Jest elementem wystroju mieszkania szczególnie, gdy łączymy ją z salonem. Jako producent mebli kuchennych wiemy, że każda kuchnia na wymiar, to idealne rozwiązanie dopasowane do waszego wnętrza.

MEBLE POKOJOWE - wchodząc do mieszkania powinniśmy  zrobić dobre wrażenie na naszych gościach. Przedpokój - musi łączyć w sobie funkcjonalność i ciekawy wygląd dopasowany do reszty mieszkania. Meble do salonu to meble, które charakteryzują się wyjątkowym stylem i funkcjonalnościa.

MEBLE ŁAZIENKOWE - W każdej łazience powinniśmy czuć się miło i przytulnie. Odpowiednie meble łazienkowe uczynią naszą przestrzeń praktyczną i dadzą nam miejsce do relaksu.

SZAFY, SZAFY PRZESUWNE I ZABUDOWY - Wnętrze szafy powinno być zaprojektowane w sposób, wykorzystujący maksymalnie każdy centymetr przestrzeni, a jednocześnie dać mam łatwy i przejrzysty dostęp do wszystkich przedmiotów i ubrań, które się w niej znajdą.

KAŻDE ZAMÓWIENIE TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE

Tworzymy tanie meble z frontami:
- z płyty wiórowej laminowanej,
- z płyty wiórowej laminowanej, w połysku,
- z płyty MDF,
- z płyty MDF w lakierze połysk i mat,
- z płyty meblowej UV
- z drewna,

- z płyty trójwymiarowej,
- z płyty wodoodpornej.

 

WSZYSTKIE MEBLE KUCHENNE I MEBLE NA WYMIAR PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE

MEBLE NA ZAMÓWIENIE - ZALICZKA 20% wartości zamówienia

 

Brak produktów w kategorii.